Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ailem yüzünden beni sikmeyen kalmadı

  • Liste: 18 Şubat 2018 00:52
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti
üniversiteli kız sex porno hikayeleri

Açıklama

Merhaba sex hikayeleri site sakinleri. Adım masal. 20 yaşındayım. Size ailemizin nasıl hayatının berbat bir hale geldiğini anlatacağım.
Dar gelirli bir aileydik. Annem bir konfeksiyon atölyesinde çalışıyordu. Babam ise bir halı dükkanında çalışıyordu. Haftalık 100 lira belki geliyor ya da gelmiyordu oradan. abiciğim arda 29 yaşındaydı. Evlenmişti, eşiyle birlikte bizimle yaşıyordu. Küçük kardeşim Giray 16 yaşındaydı, lisedeydi. Yazları çalışıyordu. Diğer kardeşim Esma da Giray ile yaşıttı. Aynı lisedeydiler. Ben iki sene önce onlarla aynı lisedeydim, mezun olmuştum. Böyle kalabalık bir aileydik ve zor geçiniyorduk. abiciğim bir fabrikada çalışıyordu ancak işten çıkartılmıştı, o yüzden işsizdi. Ayda yılda bir işsizlik maaşı yatırılırdı o da hemen evin ihtiyaçlarına giderdi. Evi annem çekip çeviriyordu. Ben iyi bir üniversite kazanmıştım ancak harçlar şunlar bunlar derken karşılayamayacak olduğumu düşünüp gitmedim. Ailem, beni durumu biraz daha iyi olan birisini bulup evlendirmeyi düşünüyordu. Evlilik meselesine girmek istemediğim için bir iş aradım ve küçük bir giyim mağazasında işe başladım. Pek ismi olmayan, küçük, marka bile olmayan mağazaydı. Asgari ücretin çok altında çalışıyordum. Üniversite öğrencileri çalışıyordu benimle beraber, genelde işi onlara bırakıyorlardı. Ben yalvar yakar az maaş ile girmeyi kabul etmiştim. Ben işe başladıktan sonra evdeki para durumu biraz daha rahatlamıştı. O sıralar abiciğim de geçici bir işe girdi, araba bakımına v.s bakıyordu ufak bir tamirhanede.

O sıralar biraz rahatlamaya girildiği için evde para biriktiği bile oluyordu. Benim aklımdan ise üniversiteye gitmek geçiyordu. Babamla konuştuğumda yine para durumunda sorun olacağı için kesin bir şekilde reddetti. Bahaneyi doğrudan paraya bağlamadı “erkekler merkekler felan var gitme, ayıp.” dedi. Ancak 2 yıl önce böyle düşünmeyen adam birden böyle düşünecek değildi. Para getirdiğimden dolayı istemiyordu. Aradan bir yıl geçtiğinde üniversite sınavına gizlice girdim. Sonuçlar geldiğinde hiç fena değildi. Fazla çalışamamıştım işten dolayı ancak çok güzel bir sonuç çıkartmıştım. Kayıt vakti geldiğinde gizlice kaydımı yaptırdım. İşten aldığım paranın büyük bir kısmını üniversiteye verecektim. Okul başladığında gizli gizli gitmeye başladım. İş saatlerimi konuşup ona göre ayarlamıştım, çok iyi olmuştu. Aileme ise işler yoğun diyordum. Bir ara anneme gizlice üniversiteye gittiğimi söylediğimde kadıncağız çok sevindi. Hatta kendi parasından yardım etmeyi istedi ancak gereği olmadığı için reddettim.

Babam eve giren paranın azaldığını fark etmişti. Sık sık işimiz ile ilgili sorular soruyordu. Annemi, beni, abiciğimi sanki sorguya çekiyordu. Annemle abiciğime kulp takmasın diye gerçeği söyledim. Üniversiteye gittiğimi söyleyince bağırıp kızmaya başladı. O günden sonra yüzüme bir kere bile gülmedi. Hatta beni destekleyen annem ve kardeşlerime bile sert davranmaya başladı. Bende o günden itibaren kazandığım paradan kalanları sadece annem ve kardeşlerimin ihtiyaçları için harcadım. Babam her gün eve gelir, biraz rakı ve biraz peynirle çakırkeyif bir gün geçirirdi. Diyeceksiniz klasik hayırsız baba. Evet, aynen o. Ben böyle bir tavır koyunca bana iyice kafayı taktı. Her gün benimle uğraşırdı. İşyerime başkasıymış gibi gelir, bana rahatsızlık verirdi. İşyerinde sorun çıkarırdı. Günü sorunsuz atlatırsam dua ediyordum.

Bir gün babamı evden erkenden çıkarken gördüm. Arkasından bende çıkıp takip ettim. Sabah erkenden kıraathaneye gitmez, gitse bile insan bulamazdı. Takip ettiğimde sarışın, uzun boylu bir kadınla konuştuğunu gördüm. Birlikte bayağı bir süre yürüyüp uzaktaki bir parka gittiler. Kimse yoktu etrafta. Çok geçmeden babamın ve kadının soyunduğunu, ilişkiye girdiklerini gördüm. Paralarımızın çoğu bunlara gidiyormuş. Olanı biteni izlemeye başladım. Çok ileriye gitmeden hemen gidip bastım. Yaptıklarını babamın yüzüne bağıra çağıra vurdum. Kadın hemen toparlanıp, parasını alıp gitti. Babam hemen giyinip beni kolumdan tuttu. Eve kadar öyle gittik. Eve girdiğimizde kardeşlerim okula gitmek için hazırlanıyordu. Onlar hemen hazırlanıp çıktılar. Annem ve abiciğim zaten işe gitmişlerdi. Eve girdiğimizde babam beni ittirdi. Birden yere düştüm. Sert davranıyordu iyice. Bağıra bağıra “bunu kimseye anlatmayacaksın. Ayrıca bundan sonra paranı bana vereceksin.” diyip duruyordu. Hayır dediğimde yanıma geldi bir tokat attı. “Paramızı kadınlarla yiyosun vermem ben sana para” dedim. Yine bir tokat attı. Sonra beni koltuğa oturttu. Yanıma oturdu o da. Haklısın dışarı para gitmesin dedi. Anlayış göstereceğini düşünürken beni kucağına doğru çekmeye başladı. Babam iyice niyeti bozmuştu.

Beni zorla kucağına oturttu. Kıyafetlerimi çıkartmaya başladı. Üzerimdeki gömleği çıkaramayınca çekip yırttı, o şekilde çıkarttı. Bir elini ağzıma koydu. Ben kurtulmaya çalıştıkça beni çekiyordu. “Biraz daha zorlarsan senide, ananı da, kardeşlerinide öldürürüm.” dedi. Kafayı yediğinden iyice emindim. Biraz daha dirensemde çok üstelemedim. Elini ağzımdan çekti ve soyundu. Beni de iyice soydu. Telefonunu açtı ve masanın üzerine koydu. “Dediğime gelmezsen adın çıkar ortaya.” diye beni tehdit etti. Kameraya kaydediyordu. Telefonu koyar koymaz yanıma geldi. Sikini kalçama getirdi ve gezdirmeye başladı. “bana dön” dedi. Ona doğru döndüm. Bacaklarımı tutup kaldırdı, yavaşça sikini içime soktu. Ağır bir şekilde içime girip çıkmaya başladı. Yavaş yavaş hızlandı. İçime girip çıktıkça babam inliyordu. Çok fazla dayanamadı, kısa bir süre sonra içimden çıktı.

 

Ağzımı açmamı söyledi. Ağzımı açmadım. Suratıma boşaldı. Boşaldıktan sonra ağzımı açmamı söyledi. Yine açmadım. Tokat attı. Ağzımı açınca sikini ağzıma soktu ve temizlememi istedi. Ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Döllerini temizledim. Yüzümdeki döllerini yalamamı istedi. Parmağıma alıp yaladım. Tamam git dedi duşa girdim. Duşa girdikten 1-2 dakika sonra o da geldi. Birlikte duş almaya başladık. Duş alırken “bir daha yapıcaz ben yine istiyorum seni.” dedi. Beni duvara yasladı, içime girip çıkmaya başladı. “Bağır” dedi. Ne diyeceğimi bilmiyordum o yüzden sadece inliyordum. “Bağırsana” diye sesini yükseltti. Yine bir şey demedim. Saçımdan tutup “babacım sik beni, çok iyi, baba beni dölle” diye bağır dedi. O şekilde bağırmaya başladım. 5 dakika boyunca beni öyle yaptıktan sonra hemen duştan çıkmamı söyledi. Birlikte duştan çıktık çıplak bir şekilde. Evin camının önüne götürdü beni. Camı açtı, sadece perde kalacak şekilde camın arkasındaydık. Arkama geçti ve beni boğazımdan tuttu. İçime hızlıca girip çıkıyordu. Aynı şekilde bağırmamı söyledi. O şekilde bağırıyordum. Tüm mahalle ne olduğunu anlamıştı herhalde artık. Beni öyle sikerken birden içime bağıra bağıra boşalmaya başladı. Hemen tekrar duşa girdik, temizlendik. Sonra ben işe gittim.

Geldiğimde herkes evdeydi. Yemeği yedik. Yemeği yerken sofrada babamın gözü hep bendeydi. Gece herkes yattığında ben odama geçtim. Uyuyacaktım. Çok geçmeden babam odaya geldi. Gelmemi söyleyip odadan çıktı. Odadan çıktım. Babam kendi odasına geçti. Annem uyuyordu. Yatağın kenarına oturdu babam. Benimde gelmemi söyledi. Yanına gittim “olmaz yapma lütfen.” dedim. Tek bir kelime bile etmedi, beni kucağına oturttu. Her yerimi ellemeye başladı. Sonra yatağa yarım bir şekilde uzandım, o da arkama geçti. Hemen altımdaki şortu indirip içime girdi. İçime hızla girdikçe yatak sallanıyordu. Sallanan göğüslerimin anneme çarpmasına ramak vardı. Babamın umrunda değildi. Hala hızlıca beni inletiyordu. Sırf bağırmamak için kendimi sıkıyordum. Çok geçmeden anneme yakalanacağımızı düşünüp babam “gel çıkalım” dedi. Salonun ortasına beni yatırdı.

 

Hızlı bir şekilde bana pompalamaya başladı. Ancak kalçamdan çıkan seslerden birisi uyanabilirdi. İçime çok hızlı girip çıkıyordu. Tahmin ettiğim gibi de oldu. abiciğim odasından çıktı ve ne oluyor diye etrafa bakındı. O sırada kapısının sesini duyduk hemen toparlandık. Yarım bir şekilde şortumu çektim, koltuğa oturdum. Babam televizyonu açtı. abiciğim gelip “garip bi ses geliyo” diyince babam televizyondan geliyor dedi. abiciğim “hıı tamam” diyip odasına geçti. Hemen şortumu tekrar indirdim, babamın kucağına atladım. Bu kez hamleyi ben yaptım. Olan olmuştu, bari böyle devam etsin diyordum. İçime soktu hemen aletini. Hızlıca girmeye başladı. Sessizce inliyordum. “Dur bekle” dedi. İçimden çıktı. Gitme diye yalvarmaya başladım. Telefonunu açtı, masaya koydu. Bizi kameraya çekiyordu. Tekrar içime girdi. Hızlı hızlı içime girip çıkmaya başladı. Babam “oooh kızım seni çok seviyorum” diyip duruyordu. Bende karşılık vereyim diye “baba hadi sik beni, içime boşalt hepsini.” diyordum. Babam bana pompalamaya devam ederken masaya uzandı, telefonu aldı. O sırada iyice hızlandı. Boşalıyordu. Boşalırken kamerayı benim amıma yaklaştırdı. İçime boşalırken kaydediyordu. İçime boşaldıktan sonra kamerayı bana çevirdi. “Nasıl?” diye sordu. “Sıcacık, çok güzel.” dedim. Sonra benim odama geçtik. Kapıyı kilitledik, yatağa yattık. Babam içime girdi ve o şekilde uyuduk.

Aradan 1 yıl geçti. O zaman boyunca hep bunu yaptık. Üniversite yaşamım devam ediyordu. İşim de iyi gitmişti. Maaşımı asgari ücret seviyesine çekmişlerdi. Ancak çok durmadım oradan ayrılıp daha iyi bir mağazaya geçtim. Asgari ücret ve prim veriyorlardı, daha çok kazanıyordum. Ayrıca yükselme imkanım vardı. Yeni işime girdiğimden beri evde para sorunu olmuyordu pek. abiciğimde eski çalıştığı fabrikaya tekrar girecekti. Babam emekli olmuştu ve her şey tıkırındaydı. Benimle ilişkisi başladığından beri boşa para gitmiyordu babamdan dolayı. Ancak sürekli onu tatmin etmek zor bir şeydi. O yüzden hem bunu yavaş yavaş sonlandırmak için hem de rahatlamak için babama ara verelim dedim. Kabul etti. Şaşırmıştım kabul etmesine.

O sırada hem bu olanları unutmak hem de kafa dağıtmak için üniversitede benden hoşlanan bir çocukla çıkmaya başladım. Adı İlhan’dı. Çok sakin, sessiz bir çocuktu. Birbirimizi bulmuştuk yani. Bende pek ses çıkaran bir insan değilimdir. İlhan ile 3 aylık bir ilişkimiz olmuştu, zaman öyle geçmişti. Babam yavaş yavaş kıskançlık sinyallerini vermeye başlamıştı. Üniversite kampüsünün çıkışına gelip beni almaya başlamıştı çeşitli bahanelerle. Evde ise duştayken beni dikizlemesi, yanımda otururken benimle ilişkiye girerken çektiği videoları izlemesi ve sürekli üniversiteliler üzerinden bana ve sevgilime laf çarpıtması çok belli ediyordu durumu. Bir gün babamla konuşmak için okul çıkışı parka gittik. Babama “bitirelim bunu artık. doğru bir şey yapmıyoruz.” gibisinden bir konuşma yaptım. O da hak verdi ancak bırakamadığını, sürekli beni düşündüğünü söyledi. Elinden geleni yapacağını söyledi ve konuşmayı bitirdik.

 

Aradan 3 hafta geçti, İlhan ile ilişkim güzel gidiyordu. Ancak bir gün bana mesaj attı ve beni bir daha görmek istemediğini söyledi. Sürekli arayıp durdum ancak açmadı. Ertesi gün her yerden beni engelledi, okulda ise benden gizli dolanıyordu. Acaba babam mı bir şey yaptı diye babama sordum. Hayır dedi. 3-4 gün sonra ders çıkışı İlhan’ı yakaladım. Okul bitiminde beni bekle dedi sinirli bir şekilde. Okul bitiminde yanına gittim. İlhan’da kayıtlı olmayan ve bende kayıtlı olan bir numaradan, İlhan’a bir video gönderilmiş. Video, babamın beni altında inlettiği video. İşin kötüsü “ben bilinçli yapmadım” deme gibi bir ihtimalim bile yok çünkü kameraya bakıp babama harika olduğunu söylemiştim. İlhan’ın karşısında yüzüm kızardı, bir şey diyemedim. Babam videoyu ona yollamıştı. Üstüne bir de upuzun bir yazı yazmıştı. İlhan tek bir şey demeden gözümün önünde videoyu, sonra beni sildi ve uzaklaşıp gitti. Sinirlerim tepeme çıkmıştı. Hemen hızlıca eve gittim. abiciğim dışında herkes evdeydi. Babamı dışarı çağırdım. Dışarı çıkar çıkmaz elinden tuttum, sessiz sakin bir yere götürdüm. “Niye böyle bir şey yaptın?” diye sordum. “Sen benimsin.” dedi. Aynı soruları sorup durdum, hepsine aynı cevapları verdi. En son üstüme yürüyüp bacaklarımı okşamaya başladı. Sonra “dur, şimdi olmaz.” dedim. Durdurup eve geçtik.

O günün gecesi uzun uzun düşünüp durdum. Bir de olan bitenden habersiz pişkin pişkin İlhan’a “ne yaptım, kötü bir şey mi yaptım?” diye günlerce soruşum aklıma geldikçe vicdan azabı çekiyordum adeta. Gece herkes uyuduğunda kalktım, annemle babamın odasına gittim. İkiside uyuyordu. Altımdaki kısa şortu indirdim. Babamın çamaşırını yavaşça aşağı çektim. Babamla ilişkiye girmek istiyordum. Madem böyle devam edecekti, böyle gitsin diyordum. Aletini ağzıma aldım. Hala uyuyordu. Biraz yaladıktan sonra yavaşça kucağına çıktım. Ellerini tutup kıyafetimin altından göğüslerime götürdüm. Annemde oracıkta uyuyordu hala. Ben kucağına çıkınca babam uyanmıştı. Ne olduğunun çabuk farkına vardı, uyum sağlamaya başladı. Yavaştan kucağında hoplamaya başladım. O da alttan destek verip içime sokuyordu hepsini. Yavaş yavaş yaparken birden heyecanlanmış olacak ki fazla hızlandı. Yatak iyice sallanıyordu. Annem uyanmasın diye yataktan indik, yatağın yanında devam ediyorduk. Önüme eğildim, arkamdan hızlıca girip çıkıyordu. Kalçamdan çıkan sesleri annemin duymamasına imkan yoktu, ancak uyku hali bir şey yapamıyordu. İnlememek için kendimi zor tutuyordum. Babam boşalacağını anlayınca içimden çıktı. “odana geçelim.” dedi. Odama geçerken ceketine sakladığı haplar varmış, onları aldı. Hapları hemen içti. “Sabaha kadar canını çıkarıcam senin kız, bittin” diyip güldü. Odamda durmak bilmiyorduk.

 

Deli gibi pompalıyordu. Daha önce babam beni hiç böyle sikmemişti. Bugün bir farklıydı. Nedenini sorduğumda “özledim seni, çıldırttın beni üç aydır” diyordu. Cidden çok farklıydı. Çok hızlıydı ve çok sertti. İçime her girdiğinde kalçamdan öyle bir ses çıkıyordu ki sanki boş duvara birisi sertçe vuruyordu. Kapıyı kilitlemiştik ama sanki kilitlenince ses gitmeyecekmiş gibi davranıyorduk. Ben inlememek için kendimi zor tutuyordum. Arada sessiz inliyordum ama canım bağırmak istiyordu. Bir ara babam boşalacağını söyledi. O sırada “offf kızım içine doldurucam senin, her yerini dölleyecem kızım.” gibisinden laflar söylüyordu. Ben iyice çıldırmıştım, babam daha çok çıldırmıştı. Babam boşalacağı zaman iyice hızlandı. O kadar hızlı içime giriyordu ki artık yatağın gıcırtıları odayı kaplamıştı. Babam artık kendine engel olmadan inliyordu. Birden kendimi tutamadım. Uzunca “aaaah babaa” diye bağırarak inledim. Babam bana “sessiz ol” diyeceği yerde kendiside bağırmaya başladı. “off kızım” diye. O sırada kapı tıklandı. Kapıda abiciğim vardı “napıyosun sen aç şu kapıyı” diye sesleniyordu. Bir yandan kapıyı zorluyordu. Her türlü bitmişti artık, yakalanmıştık. Babama “sakın durma” dedim. “Ama kızım” dese de “durma ben seni istiyorum.” dedim. Artık kendimi tutmuyordum, bağıra bağıra inlemeye başladım. Babam da benimle beraber inliyordu. İnleyerek ikimizde boşaldık. O sırada abiciğim kapıyı zorlaya zorlaya açtı. Babam içime pompalarken abiciğim ve annem kapıdan bize bakıyordu. Kendimde değildim. Sanki normal bir an yaşıyormuşuz gibi hala babama öpücükler atıyor, harika olduğunu söylüyordum. Babam boşalmış ve rahatlamıştı artık.

İçeri belalar okuyarak ve küfrederek giren abiciğim ve annemi umursamıyorduk bile. Babam bir kaç laf söylemeye yeltendi ama abiciğim üstüne yürüyüp saldırmaya başladı. Annem araya girdi. Beni ve babamı evden kovdular. abiciğim ben evden çıkarken bana vurmaya yeltendi ama babam engelledi. Babamla birlikte biraz para alıp evden çıktık. Evden çıktığımızda yüzümüzde bir utanç vardı. Mahalleliler bağırışmalardan uyanmış pencerelerden bakıyordu. Mahalleden hızlıca çıktık. Babam “ne yapalım” diye sordu. Ben bir pansumana gidelim dedim. “Bu gece ne yapalım demedim, bundan sonra ne olacak” diye ciddi bir cevap aldım. Ne yapmak istersin diye sordum. “Ben sana sahip çıkarım hep. Sen istiyor musun ama?” diye sordu. İstiyorum dedim. Pansumana gittik. Aldığı ilaçların etkisiyle babamın aleti hala dimdikti. Sabaha kadar pansumanda yarım kalan işimize devam ettik. Sabaha kadar bir kaltak gibi babamın altında inledim. 2 hafta önce babamdan hamile olduğumu öğrendim. Annem, babamdan ayrılacak. Ben ise babamla ufak bir daire kiralayıp karı-koca gibi yaşamayı düşünüyorum.
Hikayede isimleri doğru vermedim. Çünkü yaşanmış şeyler. Üniversiteden sonra afyon escort biraz para kazanıp babamla yurt dışına gidebilirsem orada çoluk çocuğa karışmayı düşünüyoruz iyice.

 

Anahtar: seks hikayesi kızların, öğrenci kızlar sex hikayeleri, erotik sex itiraf, erotik porno hikaye, 2018 sex hikayeleri, grup seks hikayeleri, sert sex hikayeleri, üniversiteli sex hikayeleri, afyon escort, escort afyon, afyon eskort, afyon bayan escort, afyon elit vip escort, afyonkarahisar escort

Listing ID: 8135a88a34266791

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz