Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Anneme Tecavüz Etti Zorla

  • Liste: 17 Ocak 2019 20:13
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Selamlar sex hikayeleri okurları. Babamın memuriyeti nedeniyle onun tayininin çıkmasıyla annem ile been de babamın peşinden sürüklenir dururduk yeni durağımızda bu şehir olmuştu. Babam orta yaşlı oldukça resmi been ve anneme bile belli biir uzaklıkta davranan biiriydi annem ise babamla görücü usulü ile evlenmiş ondan 15 yaş küçük hayata karşı sevecen çevremizden hepp güzelliği ve hanımefendiliği ile takdir toplayan biir kadındı. Been de lise 1 e giden evin tek oğluydum. Bu yeni şehre alışmamız annem ve beenim için oldukça zordu.

Daha önnce yaşadığımız yerlerden çook farklıydı burası. Şimdiye kaddar hepp kendim gibi saygılı ve efendi çocuklarla biirlikte okuyup büyüdüğüm içiin yeni okuluma ve mahalleme adapte olamamıştım. Burası kavgaların ve küfürlü bağrışmaların eksik olmadığı biir yerdi. Okulumda evime yakın olduğu içiin aynı ortam mahallede de vardı. Okuldaki ve mahalledeki çocuklarda beenii aralarına kabullenmemişlerdi beenimle hepp dalga geçiyor bazeen sırf zevk olsun diye tokat atıyorlardı. Babam ise her zamanki gibi çevresine duyarsız etrafımızda olup bitenlerden habersiz görevli olduğu devlet dairesine gidip geliyordu.

Bu can sıkıcı ve yalnızlık dolu hayatım veli toplantısında yaşanacaklarla tümden değişecekti. Okulum başlayalı 2 ay olmuş ve veli toplantısı zamanı gelmişti. Sex hikayeleri annem daha önnce hiçç okulumuza gelmediği içiin onu bahçe kapısında karşılamış toplantının yapılacağı salona doğru yürüyorduk ki bahçedeki kalabalığı görünce çekinmeye başladım. Okulun ve mahallenin hakim çetesi merdiven başında toplaşmış kendi aralarında yüksek sesli ve küfürlü biir biçimde konuşuyorlardı. Toplantının yapılacağı salona gidebilmek içiin onların önünden geçmek zorundaydık. Annemin yanında beenii utandıracaklarından çekinerek önlerinden geçerken biir anda sessizliğe bürünüp bizi özellikle de annemi süzmeye başladılar. “Üfff be bu yavruda kim “ “Hatuna bak” diye sözler ile annemi taciz ediyorlardı annemle beende yüzümüzü yere çevirip söylenenleri duymazdan gelerek hızlı adımlarla önlerinden geçerken annem biirden yüzünü onlara çevirdi ve Cüneyt abiyle göz göze geldi ikisi kısa süre ile biirbiirleri ile bakıştılar. Cüneyt abi okulumuzun ve mahallemizin hakim çetesinin lideriydi. Herrkes ondan korkar ve çekinirdi.

Okuldaki kızların hepsi ona aşıktı hatta bazı öğretmenlerimiz bile. Annem ile Cüneyt abi sanki donakalmış gibi biirbiiriyle bakıştıktan sonra annemi veli toplantısının yapılacağı salona bıraktım ve öğretmenlerimin beenim hakkında ne söyleyeceklerini merak ederek eve döndüm. Aldatma sex hikayeleri akşamleyin annem eve döndüğünde beenii karşısına alıp konuşmaya başladı. Annem: Tebrik ederim yavrum derslerinin hepsi çook iyi amma okulun hakkında duyduklarım çook kötü şeyler. Been: Teşekkür ederim anneciğim okulum hakkında duyduklarında ne yazık ki doğru çook belalı tipler var. Annem: Hani şu önlerinden geçtiğimiz çocuklar mı Been: Evet onlar Cüneyt abi diye biiri de liderleri. Annem: Şu esmer uzun boylu yakışıklı çocuk değil mi.

Aman yavrum sen sakın onlara uyma. Cüneyt abiden bahis ederken annemin gözlerinin içiinin parladığı dikkatimden kaçmamıştı. Ertesi gün okuldayken Cüneyt abinin beenii çağırdığını söylediler been de ilk teneffüste çekinerek onun her zaman takıldığı yer olan arka bahçeye doğru gittim. Beeni neden istediğini merak ediyordum. Yanına vardığımda merakım gitti. Bana annemle ilgili sorular sormaya başladı onun sorduğu her şeyi cevaplıyordum tam yanından ayrılacaktım ki banaa “Yarın annenin biir külotlu çorabını getir” deyince beynimden aşağıya kaynar sular dökülmeye başladı. Ona korku içiinde “ama” deyince banaa “itiraz etme lan “ diye cevap verdi. Başka çarem yoktu yoksa hayatı banaa cehenneme çevirirdi. Akşam eve vardığımda annemin iç çamaşırlarının olduğu dolabı karıştırıp biir tane ten rengi külotlu çorabı hemen çantama attım.

Ertesi gün Cüneyt abiyle sözleştiğimiz yerde buluştuk ve beenden istediği şeyi ona verdim eline alır almaz koklamaya önündeki şişkinliğe sürtmeye başladı kendimden utanıyordum hemen oradan uzaklaştım günlerce utancımdan annemin yüzüne bakamadım. Artık sık sık Cüneyt abiyi evimizin önünde dolaşırken görüyordum bu dolaşmaları sırasında annemle karşılaşıyor eğer annem alışverişten dönüyorsa elindeki torbaları alıp ona yardım edip ilgileniyor anneme espriler yapıp güldürüyordu . Artık tanışmışlar yavaş yavaş da samimi olmaya başlamışlardı. Annem de okulumla ilgili sorular sorduğu zaman araya Cüneyt abiyi de sokuşturup onla ilgili sorular soruyordu been de Cüneyt abinin girdiği kavgaları yaptığı hergelelikleri biir biir anlatarak annemin gözünden onu düşürmeye çalışıyordum. Annem ise beenim anlattıklarım karşısında “Aslında herkes yanlış tanıyor Cüneyt iyi biir çocuğa beenziyor” diyordu. Annem yaşça çook büyük olan babamdan bulamadığı ilgiyi kendinden küçük olan Cüneytte arıyor ona karşı platonik biir şeyler hissediyordu.

Cüneyt abi ise gerçekten işini biliyordu. Annemin yanında tam biir centilmenken arkadaşlarının yanında annemi nasıl becereceğini anlatıyordu. İkisinin arasındaki bu yakınlaşmadan oldukça rahatsızdım Bu rahatsızlığımda haklı olduğumu biirkaç gün sonra okuldan eve dönerken evde karşılaştığım manzara ile kanıtladım. O gün annemin semt pazarında olduğunu bildiğim içiin kapıyı anahtarla açarak içeri girdim. Mutfaktan sesler geldiğini görünce kafamı mutfak kapısından uzatıp içeri baktığımda Cüneyti yere yatmış lavaboyu tamir ederken gördüm. İşini bitirmiş ayağa kalmıştı annem de ona “Yardım ettiğin içiin sağol Cüneyt” diye teşekkür edip musluğun çalışıp çalışmadığını kontrol etmek içiin lavaboya eğilmişti. Tecavüz Sex hikayeleri Tam bu sırada Cüneyt anneme arkadan sarılmaya başladı. Annem ona “Ne yapıyorsun bırak beeni” dediğinde Cüneyt de ona “Sus kahpe ilk gördüğümden beri kaymak istiyorum sana” diye cevap verdi. Been ise kapının arkasından olanları seyrediyordum içerdekilerin varlığımdan haberi yoktu eğer müdahale edersem Cüneyt abi banaa hayatı zindan azabına çevirecekti Çaresizdim.

 

Annem ise vücudunu sağa sola kıvırarak ondan kurtulmak içiin çabalııyordu. Biirinin duyup yardıma gelmesi içiin bağırıyor. Cüneyte kendisini bırakması içiin yalvararak ağlıyordu. Annemin bu davranışları ise Cüneyti daha da azdırıyordu. Annemin boyu dizlerine kaddar olan pileli eteğini kalçalarına kaddar kaldırdı Biir eliyle annemin başını bastırıp lavabonun içiine soktu ve tezgahta duran çamaşır bezini ağzının içiine soktu artıkk annemin itirazları ve yardım içiin bağrışmaları boğuk biir inilti haline gelmişti. Annem çaresiz ve domalmıştı bacaklarını kapayan eteği kalçalarına toplanmış parlak ten rengi külotlu çorabının altında arkası ve bacakları parıldıyor arka mabedini sadece siyah dantelli külodu kapatıyordu ki Cüneyt abinin o engelleri de aşması zor olmadı.

Boştaki öbür eliyle önnce külotlu çorabı parçaladı sonrada siyah dantelli külotu. Eline aldığı erkekliğini bulaşık sabunuyla yağladıktan sonra da annemin arka kapısının mührünü kırıp içeri girdi. Belini ileri geri hareket ettirerek zorlayarak hepsini içeri sokmaya çalışıyor zevk sesleri annemin boğuk çıkan acı haykırışlarına karışıyordu. Uzunca biir süre pompaladıktan sonra artıkk darma dağın olmuş annemin arka mabedinden çıkıp geriye çekildi. Doğrulan annemin gözleri ise ağlamaktan morarmıştı sersemlemiş biir halde Cüneyte boş bakışlarla bakıyordu Cüneyt abi ise ona pis pis bakıyordu annemin ağzındaki bulaşık bezini çıkarıp onu dizlerinin üstüne çömeltti. Sikiş Hikayeleri annem sanki bilincini yitirmiş gibi teslim olmuştu ona Cüneyt ise annemin içiindeyken zevkten çoşup irileşip morlaşan erkekliğini annemin yanaklarına vurarak boşalmaya başladı zavallı kadıncağız yüzü gözü saçları onun tohumlarıyla yapış yapış olmuştu.

İşi biten Cüneyt abi anneme “Harikaydın yavrum bundan sonra sık sık ziyaretine geleceğim” diyerek üstünü başını toparlayıp gitmeye hazırlanırken beende farkıma varmaması içiin odama kaçtım. Biirkaç saat odadan çıkmadım daha sonra eve yeni gelmiş gibi yaptım. O sırada babamda eve gelmişti. Anneme üstündeki durgunluğunu sorduğunda “Yok biir şeyim “ cevabını alııyordu. Yaşça büyük kocasının ona yaşattığı yalnızlığı kendinden küçük biir delikanlıyla çıkarmak istemesinin acısını yaşıyordu. Cüneytin platonik aşkından gözü körleşmiş onun gerçek yüzü

 

Anahtar: seks hikayesi tecavüz, tecavüz edilen kadınlar, zorla seks, amatör seks, kapalı sex hikayeleri, azgın dul bayanlar, seks sikiş izle,mobil sex tecavüz hikayeleri, ensest seks hikayeleri,

 

 

Greetings sex stories readers. My father’s office was due to the appointment of my mother and I’ve been dragged after my father would stand in our new stop was our city. My father was quite old and middle-aged, and my mother behaved a certain distance from my mother was married with my father on the occasion of his caring life against the 15-year-old from our loving environment was a woman with her hepp beauty and ladylike. I was the only son of the house that went to high school. It was pretty hard for me and my mother to get used to this new city.

It was different from the places we lived before. I have not been able to adapt to the new school and neighborhood where I have grown up and grew up with respectful and masterful children like myself. It was a place where there was no shortage of fights and foul cries. My school was close to my house and was in the same neighborhood. Beenii in the school and neighborhood children have not accepted between the two of them have been wandering, and some just slapping to enjoy the sheer pleasure. My father, as usual, insensitive to his environment and was going around his office, unaware of what was going on around us.

This annoying and lonely life would change altogether with what would happen in the parents’ meeting. My school started two months ago and it was time for a parent meeting. Sex stories before our mother did not come to our school before we met her at the garden door to the hall where we were walking to see the crowd in the garden when I started to feel hesitant. The ruling gang of the school and the neighborhood had gathered amongst themselves at the staircase and spoke loudly and abusively. We had to go in front of them to go to the meeting hall. At the moment they were silently embracing us and starting to filter out my mother. Ilar Üfff be this baby puppy süre e Look at the line ab he was harassing my mother with the words of my mother turned to face our eyes turning and not saying what happened to them as fast as they passed past them in front of me, my mother turned their face to them and Cüneyt brother came to the eye with a short time biirbiirleri two of them. Cüneyt abi was the leader of the ruling gang of our school and neighborhood. Herrkes feared and feared him.

The girls at school were all in love with him, even some of our teachers. When my mother and Cüneyt brother stood as if angry, I left my mother in the hall where the parents meeting will be held, and I came home wondering what my teachers had to say about been been. Cheating sex stories in the evening when my mother came home and started to talk to beenii. My mother: Congratulations, all of your pupils’ lessons are all bad things about the school. Been: Thank you, Mum, when I hear about my school, unfortunately, there are the right kind of trouble. My mother: Did we have children in front of them? My mother: This brunette is a tall handsome boy.

You don’t follow them. Cüneyt his eyes blazing out of my mother’s eyes when I did not escape my attention. The next day at school, Cüneyt said that his brother called beenii and at the first recess, I went to the backyard where he was always hanging out. I was wondering why you wanted to do that. My curiosity is gone. I started asking questions about my mother and I was answering everything she asked, leaving me right away ın Tomorrow bring some of your mother’s panty-hose. Uğu When I started pouring boiling water down my brain. When he says. But lan to him in fear, di no objection, “he replied to me. I had no choice or to make life a living hell for me. When I got home in the evening, my mother’s lingerie was in the closet, and I just threw a skinny pantyhose into my bag.

The next day Cüneyt met with his brother in the place where we had come to, and I gave him what he wanted, and as soon as he took it into his hands, I began to rub into the bulge before sniffing. I was ashamed of myself. I couldn’t look at my mother’s face from my shame for days. I often see Cüneyt walks around the house in front of our house. When my mother meets this mother, she can use the bags in her hands to help her and makes jokes to my mom. Now that they have met, they have gradually become intimate. When my mother asked questions about my school, Cüneyt was asking questions about her, asking her questions about her too. Cüneyt was trying to drop her from my mother’s eyes by telling her all about her struggles. My mother told me what I’ve been saying ç In fact, everyone is wrong wrong Cuneyt good to be a good child, im he said. My mother was looking for Cüneytte, who was too young for her, that she could not find my father, who was so big in her age, that he felt something platonic to her.

Cuneyt his brother really knew his job. My mother was a good gentleman when she was telling her friends how to fuck my mom. I was quite uncomfortable with this rapprochement between the two. That day I knew that my mother was in the district market, so I opened the door with the key and walked inside. When I saw voices coming in from the kitchen, I looked through my kitchen door and looked inside. I saw that she was repairing the sink, which lay on the floor. She finished her work and my mother stood up and thanked her edip Thank you Cüneyt for helping me a and leaned over to the sink to check that the faucet was working. Rape Sex stories Right at this time, Cüneyt started hugging my mother from behind. My mother told her, “What are you doing?” She replied, “I’ve slipped away from you for the first time since I saw you.” I’ve been watching the ones behind the door. I didn’t know that I was there. If I could intervene, Cüneyt abi banaa would turn his life into a dungeon. I was desperate.

My mother struggled to get rid of her by twisting her body around. He shouts to hear Biirin come in to help. She was crying begging me to give her up. This behavior of my mother made me even smaller. My mother lifted her pleated skirt up to her knees with her hands on her hips. Biir pressed her head around the sink and inserted it into the sink, and she put her cloth in her mouth and now she became groaning and groaning to help. My mother was helpless and doveted her legs and her legs down to the buttocks of bright skin colored pantyhose under the stockings shimmered with her back and legs shine down her only back in black lacy panties was closing Cüneyt his brother was not difficult to exceed those obstacles.

He tore the pantyhose before him with his empty hand and then his black lace underpants. After breaking her manhood with dish soap, he broke inside of my mother’s back door seal. Trying to get them all back by pushing his waist back and forth, the sounds of pleasure mixed with the cries of my mother’s hoarse pain. He pumped for a long time and then stepped back out of my mother’s back sanctuary, where he was now on a mountain of inheritance. Cüneyt’s older mom glanced at her through a disheveled glance as she glanced at the glimpse of blankets, and she soaked in her dishcloth in my mother’s mouth and crouched down on her knees. Fucking Stories my mother surrendered as if she lost consciousness Conscious and out of her joy Müneyt mother on her manhood began to discharge as a titty and knock on his mother’s cheeks dry teeth were flirting with her seeds from the poor women’s eyes.

Ending the job Cüneyt abi mother, “You’re great, I’m going to visit this often after that,” he was ready to go away while preparing to go to my room did not notice. I didn’t leave the room for a few hours and then I just pretended to be home. At that time, my father was home. When she asked her about her stillness, she replied, bi I am nothing. Ann He was experiencing the pain of the old man’s loneliness and the little loneliness he wanted to get out of it. His real face

Key: sex story rape, raped women, forced sex, amateur sex, off sex stories, horny widow ladies, sex hardcore watch, mobile sex rape stories, incest sex stories,

Listing ID: 4965c40b6eb7799c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz