Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Kuzenim Ceyda Beni Azdırdı

  • Liste: 18 Haziran 2017 21:20
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Bu hikayeyi yaşamak mı, yoksa anlatmak mı doğru bilmiyorum ama ensest hikayeler denilince insan biraz tuhaflaşıyor tabi ama ben hiç istemesem de yada daha doğrusu kuzenimle ile sevişeceğim hiç aklımda yokken böyle bir şey başıma geldi. Şimdi size Ceyda ile nasıl bir ilişki yaşadım ve nasıl bu duruma geldik bunu size yazacağım.

Annem ile teyzem çok iyi anlaşan iki kardeştir. Bundan sebep her zaman birlikte vakit geçirirler. Yazları tatillerimizi de hep beraber yapardık. İlk zamanlar apart villa da kalırdık. Ama 2 yıl önce babalarımız birleşti ve bir yazlık aldı. Biz yaz olunca tatile erken giderdik ve babalarımız da işlerini ayarlar tatilin son on günü gelir bizimle tatili bitirir ve beraber dönerdik. Ben ve Ceyda aynı yaştaydık ve lise yeni bitmişti. 18 yaşında yeni gün alıyorduk. Benim için tatil artık denizden çok tatil yapacağımız yerlerde ki kızlardı. Tatilimizi Yalova da yapardık. Annem, teyzem, ben, kız kardeşim ve Ceyda yazlığımıza gittik. Her zaman ki gibi geçiyordu ama ben artık bizimkilere çok takılmıyordum ve etrafımızda ki kızlar ile arkadaşlık kurmaya çalışıyordum. Bu durumdan Ceyda rahatsız oluyordu.

İlk başlarda aramıza başka insanların girmesini istemiyor diye düşünüyordum ama sonra dan anladım ki Ceyda beni kıskanıyordu. Bir süre böyle geçti. Bir gün sabah havuza girdim ve bir süre sonra Ceyda geldi bikinisi ile. Oda girdi ve benimle havuzda şakalaşmaya başladı. Bizden herkes uyuyordu. Saat sabahın sekiziydi. Şakalaşırken Ceyda’yı tuttum ve götü sikime dayanmış bir halde ama art niyetim yoktu. Ceyda birden götünü sikime sürtmeye başladı. Sesi çıkmaz oldu ve sadece sürtüyordu. Ceyda sürttükce içim bir hoş olmuştu ve sikim kalkmaya başlamıştı.Sikim demir gibi olmuştu ve Ceyda bana döndü ve hayırdı kuzen ne oluyoruz dedi. Ya pardon birden oldu falan dedim. Bu sefer amını yapıştırdı ve bunu istiyor sanırım dedi. Ceyda ne yapıyorsun falan dedim. Niye kaç gündür bunun peşinden koşmuyor musun kızların etrafın da dedi. Ya öyle de seninle olmaz dedi. Niye benim neyim eksik dedi. Öyle değil işte biz akrabayız. Akraba olmasak olur muydu benimle dedi. Tabi çok güzel bir kızsın dedim. O zaman 1 saatliğine akraba olduğumuzu unutuyoruz dedi. Elimden tuttu ve havuzdan çıktık odasına geçtik. İkimiz de ıslaktık ve Ceyda bikinisinin üstünü çıkardı ve yatağa uzandı. Bende artık azmıştım ve ben de üstüne çıktım ve göğüslerini yalamaya başladım.

Artık gerçekten akraba olduğumuzu unutmuş ve tamamen sekse konsantre olmuştum. Külotunu da çıkardım ve kılsız taze ıslak amını yalamaya başladım. Ceyda inlemeye başlamıştı bile. Oda benim sikime elini attı ve okşuyordu. Bir süre sonra Ceyda hadi dedi ve ben sen bakiresin nasıl olur dedim. Bir gün birisinin olacağım dedi. Ben senin olmak istiyorum dedi. O an mantıklı düşünmedim ve sikimi amına dayadım ve birden girdim. Ceyda birden eli ile ağzını kapattı ve bağırdı ve gözleri fal taşı gibi açıldı. Ben ise o anın keyfini çıkarmanın derdindeydim ve bir kaç gidip geldikten sonra hemen sikimi çıkarıp göbeğine boşaldım. Ceyda hiç bir şey demeden banyoya gitti ve ben şok içerisinde öylece kalmıştım. Sonra Ceyda geldi ve artık seninim dedi. O gün bir şey yapmadık ama her gün gece bizimkiler yattıktan sonra Ceyda odama geldi ve sürekli sikiştik. Tatil bitti ve Ceyda her fırsat da beni evlerine çağırdı ve sürekli sikişmek istiyordu. Temmuz 2017 de bir yıl olacak ve haen devam ediyoruz. Bakalım daha ne kadar sürecek.

Anahtar: kuzenler arasında sex, tecavüz sex hikayeleri, zorla sikiş hikayeleri, gerçek sex hikayeleri,

Listing ID: 805946c2299e331

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz