Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Yaşlı Bir Adama Siktirdim Kendimi

  • Liste: 16 Aralık 2016 17:28
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Selamlar Sex Hikaye Evi ailesi ben İstanbul’dan Türkan 42 yaşında dul bir bayanım. Uzun bir süredir dulum ve tek başıma yaşıyorum. Ailemden de kimseyle görüşmediğim için kimsem yok diyebilirim. Dul olmamın verdiği rahatlıkla her şeyi rahat rahat yapıyorum diyebilirim. özellikle de cinsel ihtiyaçlarımı karşılamak için sık sık farklı yollara baş vuruyorum çünkü seksi çok seviyorum ve seks yapmadan duramıyorum. Önceleri birlikte yaşadığım bir erkek vardı ama onunla ayrıldıkta sonra daha da bir boşluğa düştüm. Artık tamamen yalnızdım ve ne yapacağımı bilmiyordum. Aklımı kaybedecek dereceye gelmiştim artık seksi de çok fazla düşünmüyordum yalnızlık bana çok koyuyordu. Ne yapacağımı bilmeden iyice içki ve sigaraya sarmıştım.

 

 

İlerleyen günlerde karşı eve yeni taşınan Yaşar’ı gördüm onun da benim gibi yalnız olduğunu fark ettim ve ona yakınlaşmaya başladım. Yaşar benden bir 10 yaş büyüktü ama benim gözüm bunu hiç görmüyordu. Zaten dış görünüş olarak ta yalını o kadar göstermiyordu. Benim tek ilacım o olmuştu. Bir gün elimde yemekle dayandım Yaşar’ın kapısına beni içeri davet etti çok nazik kibar birine benziyordu bu beni ona daha da itmişti. Güzel bir sohbet ve samimiyetten sonra ayrıldım evinden. Onu daha fazla etkilemem ve baştan çıkarmam gerekiyordu. Bende onu evime davet ettim ve benim ne kadar iyi ve güzel olduğumu daha yakından görsün istedim. Yaşar davetimi kabul etti.

 

 

Eve geldiğinde ellerinde çiçekler vardı çok hoşuma gitmişti. Yine yemek yedik ve sohbet etmeye başladık. O kadar etkileyici konuşuyordu ki ben neredeyse o konuşurken boşalacaktım. Yaşar konuşmaya devam ederken ben yanına yanaştım ve artık bir şeylere başlamak istediğimi ona belli ettim. O da çok istekliydi ve benimle birlikte olmak istiyordu bunu bana belli edince ben iyice coştum ve oracıkta soyunarak adamın üzerine atladım. yaşar sanki hiç meme görmemiş gibi memelerime yapıştı ve deli gibi öpüp yalamaya başladı. O yaladıkça ben kendimden geçiyor ve zevkten inlemeye başlıyordum. İçim kıpır kıpırdı hem yalnızlıktan kurtulmuştum hem de özlemle beklediğim seksi yaşıyordum. O gece ikimizde tadını çıkararak seks yapmıştık ve daha sonra birlikte yaşamaya başlayarak seksin dibine vurmuştuk.

 

Anahtar: sex hikaye evi, seks hikaye evi, itirafları, itiraf sitesi, hikaye sayfası, sex itiraf etme, dul kadınlar, cinsel sex hikayeleri, türkçe porno hikayeleri,

Listing ID: 6535853f8d9b035f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz